#1 2014-03-07 02:47:51

 TommyLee

Nowy użytkownik

11159641
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-07
Posty: 9
Punktów :   
Nick:: Tommy
TagKlanu:: NFPT

Podanie TommyLee

1 Imie:Tomek   
2.wiek: 21 lat juz za miesiac 22
3.ile grasz w cs: w cs ok 3 lat
4.platforma (steam/ns): Steam   
5.ID: 0:1:30400683
6.nick w grze: TommyLee
7.czy jestes w stanie placic skladke klanowa (6.00zlsms bedzie taniej): raczej powinienem sie wyrabiac i owa skladke oplacac
8.ile grasz w csa dziennie: w tej chwili sporo czasu poswiecam na gre ok 6 godzin minimum
9.kontakt: gg 11159641
10.czy masz teamspeak3/vt: oczywisice mam
11.dlaczego chcesz do klanu: dlaczego poznalem kilku graczy Wujcia / Peshu no z mila mialem najmniej doczynienia, Wujcio zaproponowal ze moge napisac podanko i tak oto to robie podoba mi sie wasza gra wiadomo jestescie dobrzy i z checia bede z wami spedzal wiecej czasu jak i rozwijal swoje umiejetnosci
12.poprzednie klany: nie bylo zadnych innych
13.posiadasz mikrofon(wymagany): oczywisice posiadam
14.zapoznales sie z regulamin i go akceptujesz?: Akceptuje wszystkie warunki
15.dlaczego ty:
Tu Chcialem troszke przedstawic siebie i swoja osobe:
Jak juz wiecie mam na imie Tomek mieszkam w Łodzi.Jestem raczej osoba glosna potrafie sie wyroznic z tlumu nie lubie nudy i monotoni rzadko cichy ale zdarzaja sie takie dni (slabsze) nie dziele sie problemami z ludzmi nie czuje sie dobrze gdy ktos mi wspolczuje czasem to bardziej dobija. jestem spod znaku Barana (haha) co za tym idzie jestem chłopakiem upartym, czasami złosliwym, wrednym i nieznośnym co pewnie niektorzy sie o tym przkonali "niestety" żeby to tak zle nie wygladało dobre cechy tez posiadam, na codzien jestem raczej usmiechniety, dowcipny, w miare mozliwosci pomocny, ogolnie bliski dla bliskich z dystansem do wszystkich :]
Na codzien siedze w domu niczym sie nie zajmuje wiadomo roboty sie szuka ale to jest POLSKA noi tyle na ten temat. Interesuję się Piłką Nożną jak wiekrzośc facetów, jestem fanatykiem Łódzkiego Klubu Sportowego, lubie posłuchac dobrej muzyki, wypady ze znajomymi jak i od czasu do czasu wyszumic sie na imprezie lecz to nie koniec moja pasja i zajawka od dlugiego czasu sa sporty walki ktore czynnie uprawiam a mianowicie Muay Thai <3 17 kwietnia mam zawody walke do ktorej sie ciezko docieram lubie to co robie najlepiej i robie to co kocham.
Konczac dlaczego Ja mysle ze nadaje sie do waszgo grona jestem normalnym chlopakiem
potrafiacym odnalezc sie w grupie oraz uczyc od lepszych doswiadczonych graczy, znajomych, sluchac ich rad jak i przyjac krytyke, mysle ze tak naprawde przekonacie sie sami jak mnie do waszgo grona przyjmniecie bo tak naprawde Ciezko jest opisywac siebie (Wiadomo licze sie z tym ze jednak skilami odbiegamy od siebie ale mam nadzieje ze z wami sie to zmieni i bedziemy mogli razem wspolpracowac a Ja przy tym podszkalac swoje umiejetnosci by bylo dobrze) wszystko wyjdzie w paniu a mam cicha nadzieje ze mnie zaakcptujecie w kazdym badz razie jestem w stanie uczyc sie od was i dawac z siebie 110% by kazdy z nas byl zadowolony i mysle ze tak odnosic sukcesy bedziemy

Pozdrawiam Tommy


Trwaj w tym co Kochasz

Offline

 

#2 2014-03-07 04:08:12

 Wujcio

Couter strike

13243491
Zarejestrowany: 2014-03-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: Podanie TommyLee

Po rozpatrzeniu twojego podania jesteśmy w stanie przyjąć cię na okres próbny do Teamu Prosze o kontakt Steam "labosnia"

                           Pozdrawiam Wujcio

Offline

 

#3 2014-03-07 04:09:02

 No Fear Poland Team/peshu

Nowy użytkownik

8691726
Zarejestrowany: 2014-03-07
Posty: 4
Punktów :   
Nick:: peshu
TagKlanu:: No Fear Poland Team# /

Re: Podanie TommyLee

Przyjęty Na okres próbny.Jeżeli masz jakieś wątpliwości prosimy o kontakt

Offline

 
sVoice - najlepsze serwery głosowe!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nonsensecrew.pun.pl www.opcm.pun.pl www.samsung-avilas5230.pun.pl www.stars-world.pun.pl www.pokemonmistrzgry.pun.pl